KINDERBIJEENKOMST

Kinderen zijn de toekomst. Wij willen kinderen graag helpen om goed voorbereid te zijn op hun toekomst. Vanuit onze gemeente willen wij dit doen door elke zondag een kinderbijeenkomst te houden. Tijdens deze bijeenkomsten worden de kinderen uitgenodigd om Gods liefde te leren kennen en ervaren. Dit doen we doormiddel van Bijbelverhalen, creatieve opdrachten, spelletjes en gesprekken. Er zullen verschillende onderwerpen aangesneden worden, bijvoorbeeld:

  • Hoe ga je om met elkaar
  • samen delen
  • vergeving
  • samenwerking
  • talenten
  • en andere aan de bijbel gerelateerde onderwerpen.

Voor de kinderen is er ruimte voor vragen, ontdekken en om zichzelf te laten zien.

Waar: Kerkeland 13, Druten

Wanneer: Elke zondag vanaf 10:30u

Wie: alle kinderen in de basisschoolleeftijd.

Vragen: info@kerkindruten.nl

Terwijl de kinderen in de kinderdienst zijn, bent u als ouder van harte welkom om de zondagsdienst mee te maken.

Kinderbijbel voorleesverhalen

Voorgelezen door Diana.